Strona główna » Informacje dla uczestników kursów
| A A A
polski
UE flaga

Kapitał Ludzki

Przed znalezieniem pracy
Baza ofert pracy
   POWIAT PUŁTUSKI »
   POWIAT PRZASNYSKI  »
   POWIAT PŁOŃSKI  »
Zagraniczne oferty pracy EURES
 
TERMINY ZAJĘĆ I PROGRAM SZKOLEŃ- PRZEWODNIK TURYSTYCZNY



PRZEWODNIK TURYSTYCZNY - (TERMINY - do pobrania doc.)
ROK 2012
Szkolenie podstawowe ogólne - (PROGRAM - do pobrania doc.)
 
LUTY

Wt.         07.02.2012           8h
Śr.           08.02.2012           6h
Czw.       09.02.2012           6h
                                               -----------
                                               20h

Wt.         21.02.2012           7h
Śr.           22.02.2012           7h
Czw.       23.02.2012           6h
                                               -----------
                                               20h

MARZEC

Wt.         06.03.2012           7h
Śr.           07.03.2012           6h
Czw.       08.03.2012           6h
                                               -----------
                                               19h

Wt.         20.03.2012           8h
Śr.           21.03.2012           8h                          
-----------
                                               16h
Pt.           23.03.2012           WYCIECZKA JEDNODNIOWA
Wt.         27.03.2012           WYCIECZKA JEDNODNIOWA
Czw.       29.03.2012           WYCIECZKA JEDNODNIOWA

SZKOLENIE PODSTAWOWE SPECJALISTYCZNE - (PROGRAM - do pobrania doc.)

KIECIEŃ

Wt.         03.04.2012           7h
Śr.           04.04.2012           7h
Czw.       05.04.2012           6h
                                               -----------
                                               20h

Wt.         17.04.2012           7h
Śr.           18.04.2012           7h
Czw.       19.04.2012           6h
                                               -----------
                                               20h
MAJ

Wt.         08.05.2012           7h
Śr.           09.05.2012           8h
Czw.       10.05.2012           8h
                                               -----------
                                               23h

Wt.         22.05.2012           7h
Śr.           23.05..2012          7h
Czw.       24.05.2012           6h
                                               -----------
                                               20h

CZERWIEC

Wt.         12.06.2012           8h
Śr.           13.06.2012           8h
Czw.       14.06.2012           6h
                                               -----------
                                               22h
19.06.2012 – warsztaty gr. F – rozwijanie umiejętności komunikacyjnych
20.06.2012–  warsztaty gr. F – rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem
21.06.2012 – warsztaty gr. F – rozwijanie umiejętności aktywnego poruszania się po rynku pracy

Wt.         26.06.2012           8h
Śr.           27.06.2012           7h
Czw.       28.06.2012           8h
                                               -----------
                                               23h
LIPIEC

03.07.2012 – warsztaty gr. G – rozwijanie umiejętności komunikacyjnych
04.07.2012–  warsztaty gr. G – rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem
05.07.2012 – warsztaty gr. G – rozwijanie umiejętności aktywnego poruszania się po rynku pracy

Wt.         10.07.2012           8h
Śr.           11.07.2012           8h
Czw.       12.07.2012           7h
                                               -----------
                                               23h

17.07.2012 – warsztaty gr. H – rozwijanie umiejętności komunikacyjnych
18.07.2012–  warsztaty gr. H – rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem
19.07.2012 – warsztaty gr. H – rozwijanie umiejętności aktywnego poruszania się po rynku pracy

Wt.         24.07.2012           8h
Śr.           25.07.2012           6h
Czw.       26.07.2012           6h
                                               -----------
                                               20h


SIERPIEŃ

Wt.         07.08.2012           8h
Śr.           08.08.2012           8h
Czw.       09.08.2012           8h
                                               -----------
                                               24h

Wt.         21.08.2012           5h
Śr.           22.08.2012           7h
Czw.       23.08.2012           8h
                                               -----------
                                               20h

27.08.2012 – ICT – 6h
28.08.2012 – ICT – 6h
29.08.2012 – ICT – 6h
30.08.2012 – ICT – 6h
31.08.2012 – ICT – 6h


WRZESIEŃ

Wt.         04.09.2012           7h
Śr.           05.09.2012           8h
                                               -----------
                                               15h


« powrót